Duyurular

KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR

Naryex TMVFL, 2021-22 Engin Karahisar Sezonu Batı Karadeniz Bölgesinden sonra Marmara, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri ile birlikte hayırlısıyla başlayacak. Tekrardan tüm takımlarımıza dostlukların hiç bozulmayacağı, sakatlığın hiç olmayacağı, fair-play ruhunu asla kaybetmeyeceğimiz bir lig geçirmemizi temenni ederim.

TMVFL olarak şunun kesin olarak bilinmesini isteriz. Bizim temel amacımız, mevcut oyun kuralları ve statümüz çerçevesinde müsabakaları aksatmadan oynatmayı sağlatmaktır. Futbol disiplin ve statü talimatlarına aykırı hareket edecek olan oyuncu, yönetici ve teknik idarecilere gereken cezalar kayıtsız şartsız uygulanacaktır.

Bir başka konu da Hakemlerimizle ilgili. Bildiğiniz üzere hakemler, ilgili müsabakanın oynanacağı TFF İl Hakem Kurulu tarafından atanmaktadır. TMVFL olarak, hiçbir İl Hakem Kurulundan, herhangi bir müsabaka için özel atama teşebbüsümüz olmaz. Burada inisiyatif tamamen İl Hakem Kurullarındadır. Müsabakaya etki eden veya edecek olan hakemleri TMVFL’ye mal etmemenizi özellikle istirham ederiz. TMVFL tarafsız ilkesi çerçevesinde herkese eşit, herkese aynı mesafede olduğunu bilinmesi isteriz. Tekrardan bu vesileyle herkese başarı dolu bir sezon geçirmesini temenni ederiz.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

TMVFL Başkanı, Kenan GÜRSU

 

Detay
Özel Yemen Ekşioğlu Anma Turnuvası 05.Eylül.2020'de başlıyor
Özel Yemen Ekşioğlu Anma Turnuvası 05.Eylül.2020'de başlıyor

25.Nisan.2018'de geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayata veda eden, eski Beşiktaş JK Divan Kurulu ve Yönetim Kurulu üyesi olan, ayrıca alt yapı ve amatörlere verdiği hizmetlerle adını duyuran Yemen Ekşioğlu, vefatının 2. senesinde Federasyonumuzun da katkılarıyla, 12 takımın iştirak edeceği mini bir veteranlar futbol turnuvası düzenlenecektir. 

Bu güzel ve anlamlı organizasyonda katılım gösterecek olan bütün takımlarımıza şükranlarımızı sunarız.

 

Detay
Kamuoyuna Duyurulur
Kamuoyuna Duyurulur

BİLGİLENDİRME

Ülkemizde ve dünyada etkileri devam eden COVID-19 salgınının yarattığı pandemiyle mücadelede, devletimizin çizdiği çerçeveye uygun olarak, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu üzerine düşen sorumluluğu ilk andan itibaren büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

TMVFL,  ilgili bakanlıkların ve Bilim Kurulu’nun kararlarını dikkate alarak, oluşan bu hassas durumla ilgili olarak tüm kulüplerimizin de görüşlerini almıştır.

Pandemiden dolayı yaşanan olumsuzluklardan, ligimize ve en önemlisi de sporcularımıza zarar gelmemesi ve de TMVFL Lig organizasyonunun bir sonraki sezonda sorunsuz başlayabilmesi adına, Federasyon Yönetim Kurulumuz toplanarak aşağıdaki konuları karar altına almıştır; 

1-TMVFL bünyesindeki bu sezona ilişkin tüm futbol faaliyetleri sonlandırılmıştır. Mevcut durum baz alınarak ligimiz olduğu şekliyle tescil edilmiştir.

2. Mevcut puan cetveline göre, Marmara Beyaz Bölge ve Marmara Kırmızı Bölge’de gruplarında birinci olan takımlar, 2019-2020 sezonunda Bölge Birincisi olarak ilan edilmişlerdir(Bölgelerinde birinci olan takımlarımız bölge şampiyonluk ödüllerinden aynı şekilde yararlandırılacaklardır).

Diğer tüm bölgelerimizde, gruplarını birinci olarak tamamlayan takımlarımız, 2019-2020 sezonunda Bölge Şampiyonu olarak ilan edilmişlerdir.

Bölgesinde Şampiyon ve Bölge Birincisi ilan edilen takımlarımıza 2.000.TL’lik maddi ödül verilmesi kararlaştırılmıştır. Ancak, bu ödüllerden 2020-2021 sezonuna katılan takımlarımız faydalanabilecektir ve bu miktar, takımlarımızın   lige katılım bedellerinden düşülecektir.

3.İkinci Bahar Ligi (+49 Ligi)’nde,  mevcut puan cetveline göre, grubunda birinci olan takım, 2019-2020 sezonunda Grup Birincisi olarak ilan edilmiştir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

TMVFL YÖNETİM KURULU

Detay

© 2019 - TMVFL - Literal WebDizayn Tüm Hakları Saklıdır.