Sampiyonlar

TMVFL SAMPİYONLARI

TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI
Manisa Masterler
Manisa Masterler
2020-2021 TÜRKİYE ŞAMPİYONU : Manisa Masterler
2014-2015 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Sarıyer Şöhretler
2014-2015 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Sarıyer Şöhretler
2015-2016 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Bakırköy Masterler
2015-2016 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Bakırköy Masterler
2016-2017 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Sarıyer Şöhretler
2016-2017 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Sarıyer Şöhretler
2017-2018 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Samsun Metro Veteranlar
2017-2018 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Samsun Metro Veteranlar
2018-2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Milas Veteranlar
2018-2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Milas Veteranlar
VATAN KUPASI ŞAMPİYONLARI
Milas Gücü Masterler
Milas Gücü Masterler
2020--2021 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU: Milas Gücü Masterler
2014-2015  VATAN KUPASI  ŞAMPİYONU  : Üsküdar Masterler
2014-2015 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU : Üsküdar Masterler
2015-2016  VATAN KUPASI ŞAMPİYONU  : Hopa Masterler
2015-2016 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU : Hopa Masterler
2016-2017  VATAN KUPASI ŞAMPİYONU: Bağcılar Masterler
2016-2017 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU: Bağcılar Masterler
2017-2018 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU: 39 Kırklareli Masterler
2017-2018 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU: 39 Kırklareli Masterler
2018-2019 VATAN KUPASI ŞAMPİYONU
FEDERASYON ŞAMPİYONLARI
Çorum Veteranlar
Çorum Veteranlar
2017- 2018 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Çorum Veteranlar
Kastamonu Masterler
Kastamonu Masterler
2020 - 2021 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Kastamonu Masterler
2014-2015  TMVFL FEDERASYON  KUPASI  YOKTU
2014-2015 TMVFL FEDERASYON KUPASI YOKTU
2015-2016 TMVFL FEDERASYON KUPASI YOKTU
2015-2016 TMVFL FEDERASYON KUPASI YOKTU
2016-2017 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Selimiye Masterler
2016-2017 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Selimiye Masterler
2017- 2018  TMVFL FEDERASYON KUPASI  ŞAMPİYONU: Çorum Veteranlar
2017- 2018 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Çorum Veteranlar
2018-2019 TMVFL FEDERASYON KUPASI  ŞAMPİYONU: Gümüşhane Veteranlar
2018-2019 TMVFL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU: Gümüşhane Veteranlar
SÜPER KUPA ŞAMPİYONLARI
Milas Gücü Masterler
Milas Gücü Masterler
2020 -2021 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Milas Gücü Masterler
2014-2015 SEZONU  SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Üsküdar Masterler
2014-2015 SEZONU SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Üsküdar Masterler
2015-2016 SEZONU SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Bakırköy Masterler
2015-2016 SEZONU SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Bakırköy Masterler
2016-2017  SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Selimiye Masterler
2016-2017 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU: Selimiye Masterler
2017-2018 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU :  39 Kırlareli
2017-2018 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU : 39 Kırlareli
 2018-2019 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU:39 Kıklareli Masterler
2018-2019 SÜPER KUPA ŞAMPİYONU:39 Kıklareli Masterler

TMVFL BÖLGE LİGİ SAMPİYONLARI

TMVFL EGE BÖLGESİ
2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Yeni Çanakkale Masterler
2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Yeni Çanakkale Masterler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Foça Masteler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Foça Masteler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Foça Mastlerler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Foça Mastlerler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Didim Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Didim Masterler
2018-2019  BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Milas Masterler
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Milas Masterler
Manisa Masterler
Manisa Masterler
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL DOĞU KARADENİZ
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Hopa Masterler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Hopa Masterler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Ardeşen Masterler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Ardeşen Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Hopa Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Hopa Masterler
2018-2019  BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Gümüşhane Veteranlar
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Gümüşhane Veteranlar
ARTVİN SPOR MASTERLER
ARTVİN SPOR MASTERLER
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL BATI KARADENİZ
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Çorum Masterler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI : Çorum Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Yaşa ve Yaşat Karabük Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Yaşa ve Yaşat Karabük Masterler
2018-2019  BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Karabük Veteranlar
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Karabük Veteranlar
Kastamonu Masterler
Kastamonu Masterler
2019-2020 Bülent Yelkenci(Mavi Grup)
SBD Kdz. Ereğli Veteranlar FK
SBD Kdz. Ereğli Veteranlar FK
2019-2020 Bülent Yelkenci(Yeşil Grup)
TMVFL BEYAZ GRUP
Beykoz
Beykoz
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Beykoz Masterler
 2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kozyatağı Masterler
2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kozyatağı Masterler
2015-2016 MARMARA BEYAZ GRUP: BEYKOZ MASTERLER
2015-2016 MARMARA BEYAZ GRUP: BEYKOZ MASTERLER
 2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Boğaziçi Masterler 1
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Boğaziçi Masterler 1
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kartal Bulvar
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kartal Bulvar
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Dudullu Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Dudullu Masterler
2018-2019  BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Çekmeköy Masterler
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Çekmeköy Masterler
Ümraniye Masterler
Ümraniye Masterler
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL KIRMIZI GRUP
2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Sarıyer Şöhretler
2014-2015 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Sarıyer Şöhretler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI MARMARA KIRMIZI GURUP: Bakırköy Masterler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI MARMARA KIRMIZI GURUP: Bakırköy Masterler
2015-2016 MARMARA KIRMIZI GRUP: Bakırköy Masterler
2015-2016 MARMARA KIRMIZI GRUP: Bakırköy Masterler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bakırköy Masterler
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bakırköy Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bakırköy Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bakırköy Masterler
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL 2.DOĞU KARADENİZ
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Erzincan Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Erzincan Masterler
TMVFL ORTA KARADENİZ
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Samsun Metro Veteranlar
2016-2017 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Samsun Metro Veteranlar
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Samsun Metro Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Samsun Metro Masterler
2018-2019  BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bafra Veteranlar
2018-2019 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Bafra Veteranlar
Samsun Masterler FK
Samsun Masterler FK
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL BAŞKENT
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Tunalı Masterler
2017-2018 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Tunalı Masterler
TMVFL DOĞU ANADOLU
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kanoute Masterler
2015-2016 BÖLGE ŞAMPİYONLARI: Kanoute Masterler
Kelkit Masterler FK.
Kelkit Masterler FK.
2019-2020 Bülent Yelkenci

TMVFL +49 LİGİ

SEZON ŞAMPİYONU
2017-2018 SEZONU ŞAMPİYONU: Kalamış Veteranlar
2017-2018 SEZONU ŞAMPİYONU: Kalamış Veteranlar
Üsküdar Masterler
Üsküdar Masterler
2019-2020 Bülent Yelkenci
TMVFL + 49 LİGİ 2018-2019 SEZONU ŞAMPİYONU: Paşabahçe Veteranlar

TMVFL ÖDÜLLERİ

FAİR PLAY ÖDÜLLERİ
YILIN TEKNİK DİREKTÖRLERİ
GOL KRALLARI
EN DEĞERLİ OYUNCULAR
YILIN KALECİLERİ

© 2019 - TMVFL - Literal WebDizayn Tüm Hakları Saklıdır.