Kamuoyuna Duyurulur

Kamuoyuna Duyurulur
Kamuoyuna Duyurulur

BİLGİLENDİRME

Ülkemizde ve dünyada etkileri devam eden COVID-19 salgınının yarattığı pandemiyle mücadelede, devletimizin çizdiği çerçeveye uygun olarak, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu üzerine düşen sorumluluğu ilk andan itibaren büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

TMVFL,  ilgili bakanlıkların ve Bilim Kurulu’nun kararlarını dikkate alarak, oluşan bu hassas durumla ilgili olarak tüm kulüplerimizin de görüşlerini almıştır.

Pandemiden dolayı yaşanan olumsuzluklardan, ligimize ve en önemlisi de sporcularımıza zarar gelmemesi ve de TMVFL Lig organizasyonunun bir sonraki sezonda sorunsuz başlayabilmesi adına, Federasyon Yönetim Kurulumuz toplanarak aşağıdaki konuları karar altına almıştır; 

1-TMVFL bünyesindeki bu sezona ilişkin tüm futbol faaliyetleri sonlandırılmıştır. Mevcut durum baz alınarak ligimiz olduğu şekliyle tescil edilmiştir.

2. Mevcut puan cetveline göre, Marmara Beyaz Bölge ve Marmara Kırmızı Bölge’de gruplarında birinci olan takımlar, 2019-2020 sezonunda Bölge Birincisi olarak ilan edilmişlerdir(Bölgelerinde birinci olan takımlarımız bölge şampiyonluk ödüllerinden aynı şekilde yararlandırılacaklardır).

Diğer tüm bölgelerimizde, gruplarını birinci olarak tamamlayan takımlarımız, 2019-2020 sezonunda Bölge Şampiyonu olarak ilan edilmişlerdir.

Bölgesinde Şampiyon ve Bölge Birincisi ilan edilen takımlarımıza 2.000.TL’lik maddi ödül verilmesi kararlaştırılmıştır. Ancak, bu ödüllerden 2020-2021 sezonuna katılan takımlarımız faydalanabilecektir ve bu miktar, takımlarımızın   lige katılım bedellerinden düşülecektir.

3.İkinci Bahar Ligi (+49 Ligi)’nde,  mevcut puan cetveline göre, grubunda birinci olan takım, 2019-2020 sezonunda Grup Birincisi olarak ilan edilmiştir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

TMVFL YÖNETİM KURULU

Diger Haberler

 

© 2019 - TMVFL - Literal WebDizayn Tüm Hakları Saklıdır.