KAMUOYUNA DUYURULUR

KAMUOYUNA DUYURULUR
KAMUOYUNA DUYURULUR

Naryex TMVFL, 2021-22 Engin Karahisar Sezonu Batı Karadeniz Bölgesinden sonra Marmara, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri ile birlikte hayırlısıyla başlayacak. Tekrardan tüm takımlarımıza dostlukların hiç bozulmayacağı, sakatlığın hiç olmayacağı, fair-play ruhunu asla kaybetmeyeceğimiz bir lig geçirmemizi temenni ederim.

TMVFL olarak şunun kesin olarak bilinmesini isteriz. Bizim temel amacımız, mevcut oyun kuralları ve statümüz çerçevesinde müsabakaları aksatmadan oynatmayı sağlatmaktır. Futbol disiplin ve statü talimatlarına aykırı hareket edecek olan oyuncu, yönetici ve teknik idarecilere gereken cezalar kayıtsız şartsız uygulanacaktır.

Bir başka konu da Hakemlerimizle ilgili. Bildiğiniz üzere hakemler, ilgili müsabakanın oynanacağı TFF İl Hakem Kurulu tarafından atanmaktadır. TMVFL olarak, hiçbir İl Hakem Kurulundan, herhangi bir müsabaka için özel atama teşebbüsümüz olmaz. Burada inisiyatif tamamen İl Hakem Kurullarındadır. Müsabakaya etki eden veya edecek olan hakemleri TMVFL’ye mal etmemenizi özellikle istirham ederiz. TMVFL tarafsız ilkesi çerçevesinde herkese eşit, herkese aynı mesafede olduğunu bilinmesi isteriz. Tekrardan bu vesileyle herkese başarı dolu bir sezon geçirmesini temenni ederiz.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

TMVFL Başkanı, Kenan GÜRSU

 

Diger Haberler

 

© 2019 - TMVFL - Literal WebDizayn Tüm Hakları Saklıdır.